"Kim jesteś? Co robisz? Czym się wyróżniasz od innych?" Niestety nadal nie potrafię w zwięzły sposób odpowiedzieć na te pytania, zwłaszcza na to ostatnie. Trudno - może rozwinę tą sekcję bardziej w niedalekiej przyszłości.

"Po co ten blog?" Chciałbym się z Wami podzielić przemyśleniami, które tu i ówdzie rodzą mi się w głowie. Pisać o tematach często poruszanych w towarzystwie, ale niekoniecznie opisanych jeszcze w internecie. Czasami też informować i nauczać - kondensując sporą dawkę informacji z wielu różnych źródeł w jednym artykule.

Własnego bloga chciałem założyć tak na prawdę już dobrych kilka lat temu. Prawdziwą energię i czas, aby w końcu to zrealizować, znalazłem jednak dopiero na początku lipca 2015 roku. Zobaczymy, jak dalej się to potoczy. Trzymajcie kciuki. Pomysłów na artykuły mam na razie aż nadto, czasem brakuje tylko motywacji by usiąść i je napisać.

Wracając do opisu mojej osoby, na razie opiszę to dosyć zwięźle i skromnie:

  • 23-letni były student Informatyki na Politechnice Poznańskiej
  • Programista od dziecka: swoją pierwszą stronę internetową założyłem już w wieku 8 lat. Od 2009 roku oficjalnie tworzę strony i aplikacje internetowe na zlecenie jako freelancer.
  • Uwielbiam spotykać nowe i ciekawe osoby.
  • Zanudzam się na śmierć, jeśli przez ostatnie 24h nie zrobiłem nic ciekawego lub produktywnego (chyba, że jestem pijany lub na kacu - odliczcie ten czas wtedy).
  • Lubię rozmawiać na wiele różnych tematów. Warunek: temat nie może być już oklepany. Chcę dowiadywać się o rzeczach, których jeszcze nie znam w całości. Nudzi mnie "small talk", jeśli jego treść już od samego początku jest oczywista. Prawdziwy powód założenia bloga